Türkçe eğitimlerinde toplam 5 seviye 10 kur eğitim sistemi mevcuttur. Bu seviyelerde başlangıç aşamasından ileri aşamaya kadar dersler verilmektedir. Öğrencilerimiz her aşamada farklı dil bilgisi kuralları öğrenerek kendilerini geliştireceklerdir.

Türkçe Eğitimi programımız, , Hafta içi derslerimizde, Akşam 19.00-21.45  saatleri arasında Pazartesi, Çarşamba veya Salı, Perşembe günleri eğitim-öğretim yapılmaktadır. Hafta sonu derslerini ise Sabah 10.00 -13.45  veya Akşam 18.00-20.45 saatleri arasındadır.

 

Dil eğitiminde yılların verdiği tecrübemiz ve alanında uzman eğitmenlerimiz ile sizlere 8-12 kişilik özel sınıflarda hizmet sunuyoruz. Normal ve Yoğun Seçenekli programlarda “Türk ve Yabancı Eğitmenlerle” ders göreceksiniz.

 

Öğrencilerimiz, ücretsiz seviye tespit sınavı uygulaması ile kendilerine en uygun sınıflara yerleştirilirler. Eğitim boyunca öğrencilerimize öğrenme garantili eğitim metodu kapsamında seviye değerlendirme sınavları uygulanarak başarıları test edilir.

Eksik konuları olan öğrencilerimizin eksikleri, uzman öğretmenlerimiz tarafından tespit edilerek birebir özel telafi dersleri ile tamamlanarak eğitimlerine geride kalmadan devam etmeleri sağlanır. Sorumluluklarını yerine getirdiği halde başarılı olamayan öğrencilerimize, özel telafi derslerinin yeterli olmadığı durumlarda başarılı olamadıkları seviye ücretsiz bir şekilde tekrardan verilir. Öğrenme garantisi kapsamında sorumluluklarını yerine getirdiği halde başarısız olan öğrencimiz bulunmamaktadır.
Türkçe Kursunda Her aşamada derslere katılan öğretmenler öğrencilerimizin okuma, yazma, konuşma ve dinlediğini anlama konularında becerilerini arttırmalarını amaçlayan eğitim sistemini uygulayarak denenmiş ve başarıya ulaşmış modellerle her öğrenciyi hem sınıf ortamında hem de uzaktan eğitim takip sistemiyle performans takiplerini yaparak gelişimlerini sağlayan çalışmaları uygulamaktadır. Her öğrenci bu sistemde kendisini özel hissetmiştir ve bu şekilde hissetmeye de devam edecektir. Çünkü önce eğitim kalitesinden taviz vermeden, eğitim ve sonuç odaklı çalışma sistemi tavizsiz uygulanmaktadır. Bizim için önce öğrenci memnuniyeti gelmektedir. Sonrası ise sadece bir teferruattır.

Özel Ders
Kurumumuza gelen öğrencilerimiz sınıf ortamında dil eğitimini alabilecekleri gibi Özel olarak alanlarında profesyonel öğretmenlerle bire bir özel derslerde alma imkanlarına sahip olmaktadırlar. Bu dersler öğrencimizin seviyesine bağlı olarak alacağı en az ve en fazla ders saati olarak belirlenmektedir. Öğrencilerimizin seviyelerini belirlemek için yine seviye belirleme testlerine öğrencilerimiz tabi tutulmaktadır.Ayrıca dil öğrenmede bilinen en büyük zorluklardan birisi olan kelime bilgisinin öğrenilmesi konusunda olarak öğrenciyi, ezber mantığına sürüklemeden tamamen okuyarak, yazarak, dinleyerek kelimelerin öğrenilmesi sağlanacaktır. Böylece öğrenci kelimenin hangi anlama geldiğini ve nerede-nasıl kullanıldığını okuyarak ve yazarak öğrenecektir.