Üst düzey yöneticiler,
özellikle bire bir İngilizce eğitimi almak isteyenler

yöneticiler için düzenlenen Genel İngilizce, İş İngilizce’si veya ihtiyaca göre hazırlanan özel içerikli programlardır. İsteğe bağlı olarak merkezlerimizde, işyerinde veya öğrencinin belirleyeceği bir yerde verilebilir. Öğrenciler anadili İngilizce olan öğretmenler eşliğinde, ihtiyaçlarına göre özel eğitim programı, kişisel çalışma programları, yoğun kişisel ilgi, teoriye ve pratiğe dayalı eğitimler ile İngilizce öğrenebilirler.
Özel ders yoluyla alınan eğitim grup eğitiminden yaklaşık
%60 oranında daha hızlı ilerleme sağlamaktadır
Mülakat, rapor yazma bildiri sunma, belli bir konuda akıcı konuşma ve mesleki alanlarda dil hakimiyeti gibi konularda özel programlar uygulanmaktadır.

Özel Amaçlı İngilizce Eğitim Programları
(ESP-Engli for Specific Purposes)

Bu programlara katılan öğrenciler İngilizce’yi bir takım profesyonel becerilerle iletişim kurmak ve mesleki bazı özel fonksiyonları gerçekleştirmek için öğrenmektedirler. Bu nedenle, bir ESP programı, gerekli İngilizce alanının işlevlerinin, ihtiyaçlarının ve amaçlarının değerlendirilmesi üzerine inşa edilmektedir. ESP öğrencilerinin genel bir İngilizce bilgisi olması gerekmektedir.
İş toplantıları, iş yemekleri, iş seyahatleri, telefon görüşmeleri gibi ortamlarda konuşulan İngilizce İş mektupları, iş sözleşmeleri ve CV yazımı, Konferans terminolojisi, İşe alım görüşmeleri, Pazarlama, tanıtım, satış, kurumsal sorumluluk bağlamında kullanılan iş İngilizcesi Müşteri ilişkileri, Sunum ve müzakere teknikleri, Vaka çalışmalarıyla problem çözümü.